Lessenrooster Cheerleader Academy 2018 - 2019


UUR/START TEAM GEBOORTEJAAR CATEGORIE LOCATIE COACH
MAANDAG (start 03/09/18) Sporthal Putte-Kapellen:
Ertbrandstraat 58, 2950 Kapellen
18:00 - 19:00 Mini Pomdance 4 tem 7j Mini Pomdance Sporthal Putte Shana
19:00 - 20:00 Peewee Pomdance 8 tem 12j Peewee Pomdance Sporthal Putte Yari
20:00 - 21:00 Cardio Cheer workout 18+ Cardio & Muscle workout Sporthal Putte Vero
18:30 - 20:00 CLA WildjAX
Event team
9+ Events Stauntteam adults + children BS de Vlinderboom Sylvie / Jennifer
20:00 - 21:00 Partner stunt & Group stunt 14+ Eigen samenstelling BS de Vlinderboom Sylvie / Jennifer
DINSDAG (start 04/09/18) BS de Vlinderboom:
Arthur Matthyslaan 82, 2140 Borgerhout
19:00 - 21:00 CLA WildjAX 14+ Level 3 competition Stunt team BS de Vlinderboom Saar / Sam
WOENSDAG (start 05/09/18) Sporthal Putte:
Ertbrandstraat 58, 2950 Kapellen
13:30 - 15:00 CLA AXion Peewees 8 tem 12j Level 2 Peewee Competition Stunt team Sporthal Putte Nikki / Imani / LM / Amber
14:00 - 15:00 Tiny Stars level 1
Tiny Stars level 2
3 tem 5j
5 tem 7j
Pomdance + motoriek & turnen Sporthal Putte zaal 1 + 2 Yari / Jesse / Vero / Tamara
15:00 - 16:00 Mini Stars 7 tem 12j Demo Peewee pom Sporthal Putte Yari
15:00 - 16:00 Skills, Group stunt, Tumbling 8 tem 16j Selectie Sporthal Putte Nikki / Imani / LM / Amber
16:00 - 17:00 CLA Sparks Juniors 12 tem 16j Competition Junior Stunt team Sporthal Putte Nikki / Imani / LM / Amber
16:00 - 17:00 Shining Stars 8 tem 12j Peewee Competition pomdance Sporthal Putte Vero / Tamara / Jesse
17:00 - 18:00 CLA AXpress 12 tem 16j Junior Competition pomdance Sporthal Putte Inneke
18:00 - 20:00 Group stunt / Duo's / Indiv 9+ Selectie Sporthal Putte Zelf te regelen met coach nr keuze
DONDERDAG (start 06/09/18) Sporthal Putte-Kapellen:
Ertbrandstraat 58, 2950 Kapellen
18:30 - 20:00 Stunt & Tumbling
skills level 1
vanaf 5j Recrea training Beginners Sporthal Putte Levi / Sandi / Amber
18:30 - 20:30 Stunt & Tumbling
skills level 2
vanaf 7j Recrea gevorderden Sporthal Putte Levi / Sandy / Amber
20:00 - 21:00 Partner stunt & Group stunt All ages + adults Sporthal Putte Levi
19:00 - 21:00 CLAmAX pomdance team + dans technieken 14+ Senior Competition & demo team pomdance Barazza Ekeren:
Slijkweg 5, 2180 Ekeren
Chelsea / Vero
21:00 - 22:00 CLAmAX Hip Hop 14+ Senior Competition & demo team hip hop Barazza Ekeren:
Slijkweg 5, 2180 Ekeren
Chelsea
VRIJDAG (start 07/09/18) BS de Vlinderboom:
Arthur Matthyslaan 82, 2140 Borgerhout
20:00 - 22:00 CLA Blackjax 14+ Coed level 5 Stunts BS de Vlinderboom Nikki
19:30 - 21:30 CLA WildjAX 14+ Coed level 3 Stunts !Extra training om de week! Sporthal DT:
Drakenhoflaan 160, 2100 Deurne
Saar / Sam
ZONDAG (start 09/09/18) De Sterre:
Drabstraat 47, 2640 Mortsel
13:30 - 14:30 Partner stunt + Group stunt seniors 14+ Vrije training Fruithof Berchem
15:00 - 17:00 CLA Blackjax 14+ Coed level 5 stunts De Sterre Mortsel Nikki
15:00 - 17:00 Tumbling opdeling in groep volgens niveau All ages Tumbling training (semi-) gevorderden De Sterre Mortsel Ine

*Lessenrooster onder voorbehoud van verandering. Iedereen is welkom voor een gratis proefles.