Lessenrooster Cheerleader Academy 2020 - 2021

MAANDAG start 07/09/2020
UUR TEAM LEEFTIJD CATEGORIE LOCATIE
18:00 - 19:00 Danstechnieken 9 - 15 Techniekles Wedstrijden Sporthal Putte
19:00 - 20:00 CLA AXpress 12 - 16 Junior Pomdance Sporthal Putte
20:00 - 21:00 Cardio BBB Workout +20 Cardio BBB Workout Sporthal Putte
19:00 - 20:30 Stunt Event Team +9 Events Stuntteam Adults + Kids BS 't Plantijntje
19:00 - 20:30 Partnerstunt + Groupstunt +14 Vrije Training Selectie BS 't Plantijntje
DINSDAG start 01/09/2020
UUR TEAM LEEFTIJD CATEGORIE LOCATIE
19:00 - 21:00 CLA WildjAX +14 Level 4 Competition Stuntteam BS 't Plantijntje
WOENSDAG start 02/09/2020
UUR TEAM LEEFTIJD CATEGORIE LOCATIE
13:30 - 14:30 Tiny-Stars 3 - 6 Pomdance + Turnen Sporthal Putte
14:30 - 15:30 Mini-Stars 6 - 10 Pomdance Sporthal Putte
15:00 - 16:00 Shining-Stars 8 - 12 Competition Pomdance Sporthal Putte
16:00 - 17:00 Event Dance Team 8 - 14 Recrea Pomdance Sporthal Putte
16:00 - 17:00 CLA AXion 8 - 12 Peewee Level 1 + 2 Stuntteam + Tumbling Sporthal Putte
17:00 - 19:00 CLA AXtreme 8 - 12 Peewee Level 2 + 3 Competition Stuntteam Sporthal Putte
18:30 - 20:00 CLA Sharks 12 - 16 Junior Stuntteam / Groupstunt Sporthal Putte
19:30 - 21:30 Elemco Groupstunt +14 Selectie Groupstunt BS 't Plantijntje
DONDERDAG start 03/09/2020
UUR TEAM LEEFTIJD CATEGORIE LOCATIE
18:30 - 19:30 of 18:30 - 20:30 Stunt + Tumbling skills Beginners + Semi Gevorderden vanaf 4 Recrea Training Beginners Sporthal Putte
18:30 - 20:30 Stunt + Tumbling skills Gevorderden vanaf 7 Recrea Gevorderden voor Competitie-leden Sporthal Putte
18:30 - 19:30 Dance Workout BBB +18 Dance Workout BBB Sporthal Putte (start 17/9/2020)
20:00 - 22:00 CLAmAX +14 Competition Dance Team Zaal Barazza Slijkweg 5, Ekeren
VRIJDAG start 04/09/2020
UUR TEAM LEEFTIJD CATEGORIE LOCATIE
20:00 - 22:00 CLA Blackjax +14 Coed Level 5 Stunts BS 't Plantijntje
19:30 - 21:30 CLA Wildjax +14 Coed Level 3 Stunts (extra training om de week) Sporthal DT Drakenhoflaan 160, 2100 Deurne
ZATERDAG start 05/09/2020
UUR TEAM LEEFTIJD CATEGORIE LOCATIE
10:00 - 11:00 Mini-Dans 3 - 6 Recrea Dans KTA Kapellen
11:00 - 12:00 Kids-Dans 7 - 12 Recrea Dans KTA Kapellen
12:00 - 13:00 Danstechnieken vanaf 7 Technieken voor Wedstrijden KTA Kapellen
ZONDAG start 06/09/2020
UUR TEAM LEEFTIJD CATEGORIE LOCATIE
12:30 - 14:30 Partnerstunt +14 Vrije Training Selectie Partnerstunt BS Fruithof, Flor Alpaertsstraat 45, Berchem
15:00 - 17:00 CLA BlackjAX +14 Coed Level 5 Stunts Turnhal De Sterre Mortsel
12:00 - 13:00 Danstechnieken vanaf 7 Technieken voor Wedstrijden KTA Kapellen

*Lessenrooster onder voorbehoud van verandering. Iedereen is welkom voor een gratis proefles.